• niemiecki
  • polski

Apartament 8

Najlepsze noclegi w Kłodzku
noclegi w kłodzku

Opis

Oferujemy przytulny, o ciekawym klimacie dwupokojowy apartament, położony w bardzo spokojnej kamienicy, przy ulicy Kościelnej 5. Pokój posiada sypialnię z łóżkiem małżeńskim, w pełni wyposażoną oraz elegancką łazienkę. Starannie wyposażony apartament umożliwia Państwu komfortowe, niezapomniane wakacje lub wizytę służbową w samym sercu Kłodzka. Z okien pokoju mogą Państwo podziwiać zabytkową „Czarną Bramę”, która znajduje się przy Naszym obiekcie oraz Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Oprócz wynajmu noclegu, mogą znaleźć Państwo w Naszej kamienicy kawiarnię, w której każdego dnia mogą delektować się pyszną kawą, własnej produkcji lodami oraz autorskimi wypiekami i wieloma innymi słodkościami

Nasz obiekt stanowi jedyny taki kompleks apartamentów na wynajem za zamknięta bramą oraz znakomitą lokalizacją, która zapewnia dostęp do wielu atrakcji Kłodzka. Większość atrakcji turystycznych, obiektów zabytkowych oraz pubów i restauracji znajduje się w zasięgu ręki.

Nasza kamienica znajduję się bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zaledwie 150 metrów od kłodzkiego rynku, 100 metrów od kłodzkiej twierdzy.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny: 14:00 a kończy o godzinie: 10:00.

WAŻNA INFORMACJA: Faktury dla firm wystawiane są na podstawie informacji przed zameldowaniem.

Galeria