• niemiecki
  • polski

Apartament 7

Najlepsze noclegi w Kłodzku
apartament kłodzko 7

Opis

Wyjątkowy dwupokojowy apartament, położony w bardzo spokojnej kamienicy, przy ulicy Kościelnej 5. Pokój jest przestronny, posiada 1 sypialnię z łożem małżeńskim, w pełni wyposażoną oraz elegancką łazienkę. Z okien pokoju mogą Państwo podziwiać zabytkową „Czarną Bramę”, która znajduje się przy Naszym obiekcie oraz Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Oprócz wynajmu noclegu, mogą znaleźć Państwo w Naszej kamienicy kawiarnię, w której każdego dnia mogą delektować się pyszną kawą, własnej produkcji lodami oraz autorskimi wypiekami i wieloma innymi.

Apartament ten stanowi idealne miejsce zarówno na wakacyjny urlop czy też wyjazd służbowy. Jedyny taki kompleks apartamentów na wynajem za zamknięta bramą oraz znakomitą lokalizacją, która zapewnia dostęp do wielu atrakcji Kłodzka. Większość atrakcji turystycznych, obiektów zabytkowych oraz pubów i restauracji znajduje się w zasięgu ręki.

Nasza kamienica znajduję się bardzo dobrze skomunikowanym miejscu, zaledwie 150 metrów od kłodzkiego rynku, 100 metrów od kłodzkiej twierdzy.

Doba hotelowa zaczyna się od godziny: 14:00 a kończy o godzinie: 10:00.

Galeria